Наша концепція

 

 

Програма компанії Hydroo Hy5

визначає нову концепцію насосів,

засновану на п’яти основних принципах.

 

 

Наша концепіція:
Програма компанії Hydroo Hy5
визначає нову концепцію насосів,
засновану на пяти основних принципах.

Високі робочі характеристики обладнання безпосередньо пов'язані з детальною розробкою двигуна і гідравліки насоса. Ми використовуємо самі високотехнологічні засоби для досягнення передових результатів на ринку. Максимальна гідравлічна ефективність і двигуни стандарту IE3 визначають основні характеристики нашої концепції насосів – вони надійні і універсальні.

Особлива увага приділяється підбору матеріалів, виробничому процесу виготовлення комплектуючих і детальному опрацюванню кожної окремої деталі. Універсальність наших насосів, різноманітність комплектацій і персоналізований сервіс роблять наше обладнання унікальним.

Забезпечення високих стандартів якості є ключовим фактором у виробництві наших насосів. Ми в компанії Hydroo стежимо за якістю обладнання, що випускається, виробничий процес і якість відвантажень є невідємною частиною нашої пропозиції на ринку. Змінні частотні перетворювачі дозволяють застосовувати наші насоси в усіх сферах. Світ знаходиться в постійному русі, і ми вносимо свій внесок з теплотою і цілеспрямованістю.

Наше зобовязання по захисту навколишнього середовища знаходиться в центрі нашого корпоративного мислення. Всі процеси надають мінімальний вплив на наш спільний дім. В процесі розробки обладнання ми враховуємо всі індивідуальні вимоги наших клієнтів, щоб надати кращий результат для замовника.

Ми піклуємося щодо насосного обладнання своїх клієнтів. Як виробник насосів для своїх клієнтів, ми переконані, що наші клієнти заслуговують повну прихильність високому професіоналізму і зразковій корпоративній культурі з боку компанії Hydroo. Ми не бачимо ніяких кордонів для нашого виробництва, починаючи від проектування промислових установок і закінчуючи система управління насосами. Цей підхід веде до тісної співпраці з усіма учасниками, щоб отримати краще технологічне рішення.

«Інженерна Компанія Антлія» – прямий імпортер і офіційний
дистрибютор компанії HYDROO в Україні